LINDASTUHAUG

1450+ oppskrifter for 399,- i året 🤍

Kjøp her
Publisert for nesten 13 år siden|Campus Florida

Så, kva skjer med matbloggen i Florida?

Så, kva skjer med matbloggen i Florida?

Heii, og god Mandag godtfolk ?
Det er ny veke, ny måned, ny årstid og for meg betyr det også at et nytt eventyr venter. Min siste dag heime er komt, og seinare idag reiser eg til Oslo for å deretter reise videre til USA i morra tidlig. For dei som ikkje veit det, så skal eg reise med Active Education for å ta personlig trener utdannelse i Florida, nærmare bestemt Orlando. Eg blir vekke i 3,5 måned, så når eg kjem heim igjen til jul er eg ferdigutdanna personlig trener!

Eg skal innrømme at eg sitte her med veldig blanda følelser. Eg føler meg lykkelig, spent, glad, forventningsfull, trist, modig, nysgjerrig, og ja… det aller meste. Det er veldig vemodig å reise fra familie og venner, og ikkje minst kjæresten ? Eg er en heimekjær person og det er rart å reise så langt vekk, og skal vere vekke så lenge. Men herlighet!!! Tida kjem til å gå kjempefort, og det blir nok en opplevelse for livet som eg ikkje vil vere foruten!

Mange har spurt korleis det blir med bloggen når eg er vekke.
Eg skal sei at eg trives heilt supert i blogg-verden, og har veldig lyst å forsettte blogginga der nede. I denne perioden kjem eg til å bevege meg fra ein matblogg til en god blanding av trening, mat og reiseblogg. Det er nok kjekt for mine nærme heime og andre interesserte og få innblikk i livet i USA – opplevelser, utflukter, klimaet, maten, studiet og det som hører med. Eg kjem til å blogge når eg føler for det og når eg har tid, kor ofte det blir får rett og slett tida vise.

Eg har rundt 30 tips/ oppskrifter og mange halvskrevne innlegg som også kjem etterkvart. Det er masse eg ikkje har fått posta på bloggen enda, som eg gjerne vil dele 🙂 I mellomtida kan dåkke kose dåkke med desse sunne søtsakene kanskje? (Link på bildet).

? Bringebær- ostekake

Så, kva skjer med matbloggen i Florida? - image 1

? Fløtekarameller & sjokoladekarameller

Så, kva skjer med matbloggen i Florida? - image 2

? Blåbærmuffins

Så, kva skjer med matbloggen i Florida? - image 3

? Brownies/sjokoladekake

Så, kva skjer med matbloggen i Florida? - image 4

? Panna cotta med bringebær- coulis

Så, kva skjer med matbloggen i Florida? - image 5

? Brownieskuler & peanøttkuler

Så, kva skjer med matbloggen i Florida? - image 6

? Vaniljesaus / vaniljekrem

Så, kva skjer med matbloggen i Florida? - image 7

? Banankake med glasur

Så, kva skjer med matbloggen i Florida? - image 8

? Sjokolademousse

Så, kva skjer med matbloggen i Florida? - image 9

? Nøttekake med friske bær

Så, kva skjer med matbloggen i Florida? - image 10

Er det nåken som har tips til kva man burde oppleve i området Florida & Miami så tar eg gjerne imot! Eg er åpen for ALT 😀
Då vil eg avslutte med å ønske dåkke en finfin veke vidare, så snakkes vi fra solskinnsstaten Florida ?