

Hei! Eg titter innom med eit siste innlegg før påske for å dele oppskrift på ein superenkel, sukkerfri kakao😍 Denne passer jo perfekt å lage med seg på påsketuren eller nyte til kveldskos desse fridagane!
Dette trenger du til 2 porsjoner

Håpe det ser fristande ut! Eg skal vertfall lage meg kakao til tur oftare, og overtall løpet av påska - det er jo så godt med noke varmt og smakfullt i koppen på fine påskedager♥︎

Og med det vil eg ønske dåkke alle ei riktig fin påske! Eg tar med litt ekstra fri fra nettside og sosiale medier desse dagane, men godt mulig eg titter innom med eit innlegg eller to her eller på instagram. Uansett så oppdaterer eg instagramstory oftare (følg meg på @lindastuhaug) og ikkje minst facebook-sida mi😊
Ha ei nydelig påske alle sammen! Senk skuldrane og nyt den❤️
Ha ingrediensane i en kjele og kok opp under omrøring. Smak til om du ønsker meir kakao eller søtning. Nyt med det samme eller hell over i en termos og ta med på tur!
Ingen kommentarer enda. Vær den første til å dele dine tanker.